Koçoğlu Hurdacılık

Koçoğlu Hurdacılık, Ankara Yenimahalle Yakacık mahallesinde konuşlu Ankarada hurdacılık yapan firmamızın kurumsal misyon vizyon bilgilerine buradan ulaşabilir, ayrıca hurdalarınızı satmak için hemen en yakın hurdacı ekibimizi çağırabilirsiniz. Bununla birlikte başta Ankara Yenimahalle Yakacık Batıkent Demetevler Ostim İvedik Hurdacılar Sitesi bölgesinden Etimesgut Eryaman Elvankent ile Çankaya Kızılay Dikmen Çayyolu Ümitköy semtlerinden hurda demir satın alıyoruz. Ayrıca Sincan Yenikent Fatih Malıköy Temelli ile Malıköy Başkent Anadolu Organize Sanayi Bölgesinden ve Mamak Akdere Boğaziçi, Altındağ Ulus Siteler ile Keçiören Etlik Bağlum semtlerinden hurda demir alımı yapıyoruz. Ek olarak Ankara Pursaklar saray, Beypazarı İncek, Ayaş, Polatlı, Çubuk, Elmadağ ve Kahramankazan ilçelerinden her çeşit demir hurdası alımı yapıyoruz.

Koçoğlu Hurdacılık

KOÇOĞLU HURDACILIK

Kuruluş yapısı, Misyon ve Vizyon Bilgileri

Ankara'da hurdacılık ve geridönüşüm hizmeti yürüten firmamızın Kuruluş Yapısı, Misyon, Vizyon bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.


Koçoğlu Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Herşeyden önce Firmamız Koçoğlu Hurdacılık, Ankara ve bağlı ilçeleri ile çevre illerde hurdacılık ve geridönüşüm mesleğini icra etmek, kişi, kurum ve kuruluşların ellerinde bulunan her çeşit metal hurdayı satın alıp geridönüşüm tesislerine yada toptancılarına ulaştırmak üzere Murat ÖZTÜRK tarafından Ankara Yenimahalle İlçesi Yakacak Mahallesinde kurulmuştur.

Koçoğlu Metal

Bundan dolayı firmamız, Ankara Yenimahalle Yakacık, Batıkent, Demetevler, Ostim ve İvedik mahalleleri ile Organize Sanayi bölgesinden ayrıca Etimesgut, Eryaman Elvankent, Sincan, Fatih, Yenikent, Malıköy Temelli, Sincan Hurdacılar Sitesi, Çankaya Kızılay Çayyolu Ümitköy ve Dikmen benzer şekilde Mamak Akdere, Boğaziçi, Keçiören Etlik Bağlum, Altındağ Ulus ve Siteler başta olmak üzere Ankara'nın tüm ilçelerinden bakır, demir, alüminyum, sarı pirinç, çinko, krom paslanmaz, kablo, akü ve beyaz eşya hurdalarını satın alarak hurdacılık mesleğini icra ediyoruz.

Koçoğlu Hurdacılık

Misyonumuz:

Öncelikle en önemli görevimiz, hurdacılık mesleğini icra ederken koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak. Bunu sağlamanın en basit yolu dürüst olmak, ödemeleri zamanında yapmak, alım-satımda hak geçirmemektir.

Bu yüzden, mesleğimizi icra ederken, hurda metallerin geridönüşümü ile yeraltı kaynaklarımızı korumak, hurdacılık sektöründe yeni iş imkanları oluşturmak.

Ayrıca, firmamızda çalışanların hak ve menfaatlerini gözetmek ve korumak, çalışanlarımızı mesleki yönden eğitmek, geridönüşüm bilicini kalıcı olarak zihinlerinde yer etmesini sağlamak.

İş ve hizmet bölgesi potansiyelini daima büyüterek, hurdacılık ve geridönüşüm sektöründe yeni istihdam alanları oluşturmak. Yapılan alış-veriş ile Ülkemizin ekonomik olarak kalkınmasını sağlamak.

Koçoğlu Hurdacılık

Vizyonumuz:

Sonuç olarak, kurumsal yapımız ve çözüm odaklı kimliğimiz ile çevremizde ve ayrıca ülkemizde hurdacılık sektöründe örnek alınan lider firma olmak en büyük hedefimizdir.


Koçoğlu Hurdacılık

Hurda satıp, anında para kazanmak ister misiniz?

Hemen Bizi Arayın!
Ücretsiz Hurda Keşif

Sonuç olarak, Ankara genelinde bulunan hurdalarınızı Yüksek Fiyat garantisi ile satmak yada ücretsiz keşif talebi için lütfen firmamız Koçoğlu Hurdacılık ile irtibata geçiniz.